Today is Wed Dec 13, 2017

PAST & CURRENT PARISH PRIEST

Fourth and Current Pastor – Rev. Fr. Mark Emman Sese June 30, 2015 – Present
BIRTH DATE: May 22, 1981 PRIESTLY ORDINATION: May 1, 2010
Vice-Chancellor, Diocese, of Pasig, 2010–present
Parochial Vicar, Immaculate Conception Cathedral (Pasig), 2010–2012
Quasi-Parish Priest, Our Mother of Perpetual Help Quasi-Parish (Bagong Tanyag Taguig), 2012–2015

___________________________________________________

Fr. Simplicio C. Roxas

Third Pastor : Rev. Fr. Simplicio C. Roxas August 2005 – June 30,2015

____________________________________________________

Fr. Lito JopsonSecond Pastor: Rev. Fr. Joselito I. Jopson August 1999 – August 2005

___________________________________________________

Fr. Nicardo BlanquiscoFirst Pastor : Rev. Fr. Nick Blanquisco February 1994 – August , 1999

933 Total Views 1 Views Today

913total visits.

Comments are closed.